Oznámenia

Pozastavenie blogu

15.09.2013 11:30
Ahoj, všetci :-)) Takže, mám pár vecí ktoré by som chcela oznámiť. Prvá je len moje oneskorené prianie pre všetkých mojich čitateľov ale samozrejme aj ostatných :-) Takže vám všetkým prajem príjemný nástup do školy/práce aby sa vám darilo aj po lete :-)) Druhá vec je menej radostná a to síce, že s...

Srdcom vlk

03.08.2013 22:07
No, takže tu je už spomínané vylepšenie :-)) Nie je to ešte úplne super ale myslím, že lepšie ako predtým. Máme tu teda novú poviedku na tému Súmrak. Nachádza sa v jednorázovkách a práve som sa rozhodla, že jednoduchšie bude hodiť sem link. Tak tu je: b-fanfiction.webnode.sk/news/srdcom-vlk/

Som späť :-))

03.08.2013 22:00
Ahoj :-)) Takže som späť, viac  je k tomu popísané pri najnovšej poviedke. V tomto článku by som však chcela upozorniť na zmenu ktorá zasiahla domovskú stránku blogu. Trošku som to teda konečne zmenila, snáď k lepšiemu a hlavne užitočnejšiemu smeru. Do týchto oznamov budem odteraz vkladať...

Poviedková súťaž u Nienny

09.03.2013 22:47
Ahojte, ospravedlňujem sa za to, že som sa tak dlho neozvala. Chcem len oznámiť, že som sa zapojila do Nienninej súťaže. Teraz sa teda venujem hlavne súťažným poviedkam. Po ukončení súťaže sem zavesím všetky moje poviedky. Zatiaľ ich môžete nájsť tu: nienna-nienna.blog.cz/ Pekný zvyšok...

Online kniha návštev

15.02.2013 09:03
Tak a je to tu !!! Konečne sa mi podarilo spustiť online knihu návštev. Nájdete ju v odkaze SPRIATELENIE  alebo priamo kliknutím na obrázok knihy návštev   Teším sa na stretnutia s Vami...

Internetový výpadok

06.02.2013 15:41
Všetkých Vás zdravím, dnes prišlo k výpadku a menším problémom na serveri, snažila som sa zachrániť čo sa dalo a z tohto dôvodu sa ospravedlňujem za nezrovnalosti v dátumoch jednotlivých komentárov a článkov.

Kapitolovka

22.12.2012 14:07
Takže, odstránila som anketu pre TVD Elena, kapitolovku. Výsledok je, že zo štiroch hlasujúcich ľudí, chcú štiria kapitolovku takže už je aj v tam. Snáď sa bude páčiť a komentáre povzbudia. :-))

Prvá kapitolovka

07.12.2012 20:12
Tak mi napadlo, že by som sa konečne pustila do prvej kapitolovky. Bola by o TVD, o Elene a jej živote predtým ako sa v meste objavili Salvatorovci. Rozhodla som sa pre TVD ,pretože mám pre to momentálne najviac inšpirácie a tiež som si všimla, že tento príbeh víťazí v anketách. Otázka však znie,...

Nový dizajn

29.11.2012 20:42
Aj napriek tomu, že tento blog, je na svete ani nie dva týždne, už som zmenila dizajn! :D No dúfam že sa vám ako aj mne zapáči viac ako ten predošlý. Postupne sa pokúsim, to tu meniť a čo najviac písať. Bannie

Pre začiatok jednorázovky

18.11.2012 19:13
Rozhodla som sa že ako prvé, pridám na svoj blog tri jednorázovky. Jednu z Harryho Pottera, jednu zo Súmraku a jednu z Upírskych denníkov. Tá Potterovská už je nahodená a momentálne pracujem na ostatných dvoch poviedkach. Nuž dúfam že sem čoskoro niekto zavíta a že sa mu tu bude páčiť. Pekný...

Vitajte,

na mojom blogu, ktorý je venovaný poviedkam zo sveta Harryho Pottera,

Súmraku a Upírskym denníkom. Časom možno začnem pridávať aj poviedky z iných príbehov,

to však bude závisieť od návštevnosti

. Dúfam, že sa tu bude všetkým páčiť a pri odchode napíšete komentár alebo sa zapíšete do knihy návštev.

Poteší ma tiež ak zahlasujete v mojich anketách a budem rada ak sa sem vrátite aj nabudúce.